Jurat 3 Edició

Els Jurats dels concursos de la 3 edició de la lliga intercomarcal estan formats pels següents fotògrafs:

Convocatòria GFRM

– Anna Escarrabill | web: https://www.facebook.com/anna.escarrabill
– Marcos Mesa | http://marcosmesa.com/es/
– Jordi Larroch | http://jordilarroch.com/

Convocatòria GFM

– Toni Bover / Direcció La Farinera
– Abel Vilches / Fotògraf
– Claudia Busquet / Estudiant Disseny Gràfic

Convocatòria AFV

-Adrià Costa
-Nil Ventura | https://www.nilventura.com
-Joan Pujol | http://www.joanpujolcreus.com/

Convocatòria GFA

– Oriol Molas
– Sergi Boixader | https://sergiboixader.wixsite.com/fotografia

Convocatòria Ral-li LLIF

 

Convocatòria AFT

-Lluis Remolà Pagès
-Xavier Curto
-Joel Mesas | http://joelmesas.com/es/