Històric 2018

Convocatòries:

 

AGRUPACIÓ

CONVOCATÒRIA

TEMA

TERMINI ENTREGA

AFVoltreganès Abril Ral·li Voltreganès 22 Abril
AFTona Maig Del capvespre a l’albada 10 – 20 Maig
GFAbadesses Juny Ral·li St Joan 9 Juny
GFRoda i Masies  Setembre  Fenòmens meteorològics  25 agost – 9 setembre
GFCabrerès Octubre Abandonaments
GFManlleu Novembre Retrats

Classificació per associacions:

ASSOCIACIÓ

PUNTS

AFV 335
AFT 330
GFM 286
GFM 285
GFRiMR 264
GFC 235

 

Classificació Individual:

AUTOR/A ASSOCIACIÓ PUNTS
FRANCESC VALLDEORIOLA AFT 85
JOSEP MARIA PEREZ AFT 73
MAGDA FRIGOLA GFC 65
ENRIC  SANTIAÑEZ GFC 65
BERNAT CEDÓ CUENCA AFV 65
MARC SELLÉS SANMIQUEL AFV 64
DOLORS HOMS AFT 58
SERGI LLAGOSTERA MAURI AFV 59
JOAN POUS BARNIOL GFA 48
ALEJANDRO LIAÑEZ AFV 46
MARC RODRIGUEZ ALBOQUERS GFRM 45
JOSEP HOMS AFT 44
XAVIER NAVARRO GFM 42
FINA CLOTET GFA 42
JOAN MASDEU GFA 42
MARIA VALDERREY AFV 42
MARGA CARBONELL PUJOL AFV 42
FELIX PUENTE AFT 42
JOSE Mª PECCI GFC 41
SERGI PEREZ FERNÁNDEZ GFRM 39
PEP REDORTA GFM 39
DAVID FAJULA JUFRÉ GFA 39
JOSEP MUSACHS PUIG AFV 39
ANTONI  PAGES AFT 39
JOAN CAMP GFM 38
SANTI TERRICABRAS GFM 38
REMEI ESTRADA GFA 38
QUIM PUEYO GENÉ GFRM 37
MONTSERRAT SURIÑACH GFA 37
DAVID PLANÀS AFV 37
RAMON TRABAL AFV 35
XEVI ARIMANY MUÑOZ GFRM 34
LLUIS DOMENECH GFRM 33
PALOMA VILLASEÑOR GFRM 33
XAVIER  CARDONA GFA 31
DAVID LAFON AFV 31
FRANCESC XAVIER  SERRA FABREGAS GFM 30
JAN LAFON AFV 30
LAURA CARAPETO FREIXA GFRM 29
JORDI FARRES GARCIA AFV 28
GREGORI DOMINGUEZ COMAS GFRM 27
SALVADOR  FERNANDEZ MATALI GFM 27
XEVI VILAREGUT SAEZ GFRM 25
PERE  ARCO GFRM 25
ZDZISLAW GRYGUS AFV 25
JORDI HUIGUERUELO GFM 23
PERE  MIR GFA 23
FACUND  PEREZ CAMACHO GFC 21
ANGEL PUIGDELLIURE AFT 21
PEP CODINA AFT 20
JORDI ISASA GFM 19
MONTSERRAT RAFAEL AFV 19
JORDI VILAREGUT GFC 18
JOSEP CASELLAS GFM 17
JOSEP Mª BADIA GFM 17
MONTSE  CASAS GFM 17
IRENE ELORZA GFA 17
HELENA BARRIONUEVO GFA 15
MARIA CULLELL GFA 13
TONI HUESCAR AFV 12
RAQUEL TRULLA GFM 10
MIQUEL JUTGLAR AFT 10
ROGER BAULENAS GFM 9
XEVI  ZOROA AFV 9
FERRAN JUAN BARRUEL GFRM 8
JOAN  SANTAUGINI PUIG GFM 8
JAUME  HERNANDEZ GFA 7
ANNA AUMATELL SANGLAS GFRM 6
MARIA TERESA  BRUGUERA GFRM 6
SERGIO ESCRIBANO GFM 6
JOSEP  CREUS GFC 6
JAUME CARRASCO MORÉ AFT 4
XAVIER  SERRA PRATS GFM 3
EDGAR ALARCÓN AFT 3

 

En aquest apartat es mostraran les fotos guanyadores de cada convocatòria:

Ral·li del Voltreganès: